Radosław Gawlik

Dyrektor Działu R&D

Najcenniejsze są dla mnie te chwile, które mogę spędzić z rodziną, ucząc moje dzieci. Czasami razem z dziećmi budujemy maszyny z klocków Lego i wspólnie je programujemy.

Swoja pracę w Nokii zacząłem w 2005 roku jako System Tester. Teraz, 13 lat później, z radością stawiam czoła wyzwaniom i uczę się ciągle nowych rzeczy w tej samej firmie. Nokia daje mi naprawdę ogromne możliwości rozwoju. Jestem przekonany, iż ciągle mogę się wiele nauczyć i że jeszcze wiele wyzwań przede mną. Nokia we Wrocławiu łączy młodych, dynamicznych, pomysłowych inżynierów z bardziej doświadczonymi specjalistami, którzy mogą dzielić się z nimi swoją wiedzą.

Moje hobby to narty i żeglowanie. To bardzo cenne chwile, które mogę spędzić z rodziną, ucząc moje dzieci. Czasami razem z dziećmi budujemy maszyny z klocków Lego i wspólnie je programujemy. Uczę też syna grać na gitarze. Muszę przyznać, że sporo mi się udało – mój syn jeździ na nartach szybciej ode mnie, moja córka surfuje znacznie lepiej, niż ja. Ciągle jeszcze jestem najlepszy w programowaniu.