Czym jest NOKIA Academy?

NOKIA Academy to projekt prowadzony przez wrocławskie Centrum Research & Development Nokii. Jest to cykl intensywnych, bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez specjalistów z naszej firmy.

Do wyboru są dwa profile: testowanie oprogramowania oraz programowanie C++. Szkolenia dają możliwość zdobycia kompetencji, które pozwolą uczestnikom realizować się w nowych obszarach zawodowych.

 

Kurs rozpocznie się 28 czerwca, a zakończy 7 września. Wykłady oraz warsztaty będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:30-18:30.

Do kogo skierowana jest NOKIA Academy?

Do programu zapraszamy ambitne i szybko uczące się osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę z obszaru testowania lub programowania C++ i rozpocząć ścieżkę zawodową w Nokii.
Stawiamy przede wszystkim na potencjał i zaangażowanie!

Co jest wymagane od uczestników?

Do wyboru są dwa profile:

testowanie oprogramowania – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;

programowanie C++ – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z programowania w języku C++; plusem dla kandydata będzie znajomość: Linux, telekomunikacji, zagadnień z obszaru matematyki i algorytmiki, przebyte kursy i szkolenia z C++,

Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie własnego komputera. Konieczne jest także co najmniej średnie wykształcenie oraz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz polskim.

Co oferujemy?

– Intensywny cykl szkoleń z testowania oprogramowania lub programowania w języku C++,
– ponad dwa miesiące zdalnych wykładów i zajęć praktycznych,
– opiekę wykwalifikowanych trenerów, będących jednocześnie praktykami,
– autorski program szkoleń,
– oferty zatrudnienia dla najlepszych.

Na aplikacje czekamy do 13 czerwca. Aby dokonać zgłoszenia zaaplikuj na interesujący Cię profil przez naszą stronę internetową:

Profil C++: NOKIA Academy – C++ Developer

Profil testerski: NOKIA Academy – I&V Engineer 

Informację zwrotną dotyczącą Twojej aplikacji otrzymasz do 17 czerwca.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z [email protected]