XIV edycja Nokia Academy!

Z przyjemnością ogłaszamy, iż rusza rekrutacja na kolejną, w pełni zdalną, XIV edycję NOKIA Academy!

Nadchodząca odsłona projektu, zmodyfikowana w oparciu o opinie dotychczasowych uczestników i dostosowana do obecnych warunków, odbędzie się w nieco odmienionym, lecz ponownie atrakcyjnym i jednocześnie praktycznym formacie.

Czym jest NOKIA Academy?

NOKIA Academy to projekt prowadzony przez wrocławskie Centrum Research & Development Nokii. Jest to cykl intensywnych, bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez specjalistów z naszej firmy.

Do wyboru są dwa profile: testowanie oprogramowania oraz programowanie C++. Szkolenia dają możliwość zdobycia kompetencji, które pozwolą uczestnikom realizować się w nowych obszarach zawodowych.

Po zakończeniu programu, najlepsi spośród uczestników otrzymają możliwość podjęcia pracy w Nokii.

Zajęcia będą odbywać się w formie zdalnej, od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych (16:30 – 18:30) i potrwają od początku marca, do połowy maja 2021. NOKIA Academy podzielona będzie na 3 etapy. Do pierwszego zaprosimy po około 100 osób na profil. Do każdego kolejnego etapu zaprosimy tylko część uczestników.

Do kogo skierowana jest NOKIA Academy?

Do programu zapraszamy ambitne i szybko uczące się osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę z obszaru testowania lub programowania C++ i rozpocząć ścieżkę zawodową w Nokii.
Stawiamy przede wszystkim na potencjał i zaangażowanie!

Co jest wymagane od uczestników?

Akademia skupiała się będzie wokół dwóch profil:
· testowanie oprogramowania – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;

· programowanie C++ – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z programowania w języku C++; plusem dla kandydata będzie znajomość: Linux, telekomunikacji, zagadnień z obszaru matematyki i algorytmiki, przebyte kursy i szkolenia z C++.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie własnego komputera. Konieczne jest także co najmniej średnie wykształcenie oraz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz polskim.

Co oferujemy?

– Intensywny cykl szkoleń z testowania oprogramowania lub programowania w języku C++,
– ponad dwa miesiące zdalnych wykładów i zajęć praktycznych,
– opiekę wykwalifikowanych trenerów, będących jednocześnie praktykami,
– autorski program szkoleń,
– oferty zatrudnienia dla najlepszych.

Na aplikacje czekamy do 14 lutego. Aby dokonać zgłoszenia zaaplikuj na interesujący Cię profil przez naszą stronę internetową:

Profil C++: NOKIA Academy – C++ Developer | Nokia Wrocław (nokiawroclaw.pl)

Profil testerski: NOKIA Academy – I&V Engineer | Nokia Wrocław (nokiawroclaw.pl)

Informację zwrotną dotyczącą Twojej aplikacji otrzymasz do 18 lutego.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z: [email protected]