XVII Edycja Nokia Academy!

Czym jest Nokia Academy?

Jest to cykl intensywnych, bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez specjalistów z naszej firmy.
We Wrocławiu, do wyboru są dwa profile: testowanie oprogramowania oraz programowanie C++. Szkolenia dają możliwość zdobycia kompetencji, które pozwolą uczestnikom realizować się w nowych obszarach zawodowych. Kurs rozpocznie się 24 stycznia, a zakończy 6 kwietnia. Wykłady oraz warsztaty będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:30-18:30.

Do kogo skierowana jest NOKIA Academy?

Do programu zapraszamy ambitne i szybko uczące się osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę z obszaru testowania lub programowania C++ i rozpocząć ścieżkę zawodową w Nokii.
Stawiamy przede wszystkim na potencjał i zaangażowanie!

Co jest wymagane od uczestników?

Do wyboru są dwa profile:
testowanie oprogramowania – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;
programowanie C++ – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z programowania w języku C++; plusem dla kandydata będzie znajomość: Linux, telekomunikacji, zagadnień z obszaru matematyki i algorytmiki, przebyte kursy i szkolenia z C++,

Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie własnego komputera. Konieczne jest także co najmniej średnie wykształcenie oraz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz polskim.

Co oferujemy?

– Intensywny cykl szkoleń z testowania oprogramowania lub programowania w języku C++,
– ponad dwa miesiące zdalnych wykładów i zajęć praktycznych,
– opiekę wykwalifikowanych trenerów, będących jednocześnie praktykami,
– autorski program szkoleń,
– oferty zatrudnienia dla najlepszych.

Na aplikacje czekamy do 11 stycznia. Aby dokonać zgłoszenia zaaplikuj na interesujący Cię profil przez naszą stronę internetową:

Profil C++: formularz aplikacyjny
Profil testerski: formularz aplikacyjny

 

Nokia Academy XVII będzie podzielona na trzy fazy, każda z nich potrwa 2-3 tygodni. Do etapu pierwszego zaprosimy około 100 uczestników, do drugiego 60, a w fazie trzeciej weźmie udział 30 osób.

Po zakończeniu projektu, najlepszym uczestnikom z ostatniego etapu zaproponujemy pracę w Nokii.

Nokia Academy (profil testerski) organizowana jest również przez krakowską siedzibę Nokii. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://nokiakrakow.pl/dolacz-do-nas/nokia-academy-2/

Informację zwrotną dotyczącą Twojej aplikacji otrzymasz 13 stycznia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z [email protected]