Adam Chyła

Software Developer

Swoja przygodę z Nokią rozpocząłem od programu praktyk letnich w roku 2015 na stanowisku Software Developer. Realizowałem wówczas dedykowany projekt w języku Python z wykorzystaniem powiązanym z nim narzędzi. Po zakończonym programie zostałem zatrudniony na stanowisku Software Developer, na którym jestem odpowiedzialny za rozwój i testowanie oprogramowania używając nowoczesnego języka C++. W swojej pracy najbardziej doceniam możliwość współpracy z innymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Mateusz Marciniak

Software Developer

Swoja przygodę z Nokią rozpocząłem od programu praktyk letnich w roku 2015 na stanowisku Software Developer. Realizowałem wówczas projekt związany z rozwojem i utrzymaniem pomocniczych aplikacji webowych dla zespołów zajmujących się technologią LTE. Po zakończonym programie zostałem zatrudniony na stanowisku 5G Embedded Software Developer, na którym byłem odpowiedzialny za rozwój oprogramowania dla stacji bazowych sieci 5G. Dzisiaj realizuję projekty z obszaru badania wydajność warstwy kontrolnej sieci 5G i jej rozwoju. W swojej pracy najbardziej lubię przyjazną atmosferę panującą w firmie, która w połączeniu z ciekawymi projektami i współpracą z doświadczonymi developerami umożliwia bezstresową realizację wyznaczonych zadań i ciągły rozwój moich umiejętności.

arrow-left Created with Sketch.
arrow-right Created with Sketch.

Praktyki letnie - Summer Trainee

Centrum technologiczne we Wrocławiu co roku prowadzi rekrutację na praktyki letnie. Proces rekrutacji trwa zwykle od kwietnia do czerwca, a praktyki odbywają się w terminie od lipca do września.

Praktyki są przeznaczone dla osób, które ukończyły minimum drugi rok studiów na kierunkach: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych. Udział w rekrutacji mogą brać także osoby nieposiadające wykształcenia kierunkowego, ale dysponujące wiedzą z zakresu objętego tematyką praktyk i pasjonujące się zagadnieniami z obszaru telekomunikacji.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach przy tworzeniu najnowszych, przodujących technologii;
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę w przyjaznym środowisku wśród ludzi o szerokich horyzontach;
  • 3 miesiące płatnych praktyk.

Najnowsza edycja Summer Trainee – sprawdź tutaj!

Staże studenckie - Working Students

Rekrutacja na program stażowy w centrum technologicznym we Wrocławiu trwa przez cały rok. Working students to staże długoterminowe, trwające zwykle od 6 do 12 miesięcy. Stażami objęte są stanowiska związane z programowaniem (C++, C, Java), integracją i weryfikacją/testowaniem oprogramowania oraz inżynierią telekomunikacyjną.

Staże są przeznaczone dla studentów ostatnich lat studiów inżynierskich lub magisterskich z kierunków takich jak: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych. Jako Working Student można wdrożyć się w te obszary pracy, które odpowiadają pełnoetatowym stanowiskom inżynierskim.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach przy tworzeniu najnowszych, przodujących technologii;
  • Pracę przy projektach klienckich pod okiem doświadczonych inżynierów;
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę w przyjaznym środowisku wśród ludzi o szerokich horyzontach;
  • 6-12 miesiące płatnego stażu;
  • Niepełny wymiar godzin, elastyczny czas pracy.

Obcokrajowcy ubiegający się o stanowisko Working Student muszą posiadać aktywny status studenta studiów dziennych na polskiej uczelni.

Sprawdź aktualne oferty

Oferty pracy