Proces rekrutacyjny

 

arrow-d Created with Sketch.

Jak aplikować?

Wybierz ofertę pracy, która najbardziej odpowiada twoim planom zawodowym i kliknij „Aplikuj”. Zostaniesz przekierowany do naszego systemu rekrutacyjnego, aby w kolejnym kroku założyć profil kandydata. Prosimy o wypełnienie wszystkich obowiązkowych pól i załączenie pliku z CV.

Całość nie powinna zająć Ci więcej niż 15 minut. Pamiętaj, Twoje CV powinno nas zaciekawić – dopasuj je do stanowiska, na które aplikujesz.

W wybranych przypadkach zostaniesz poproszony o dodanie CV przez stronę nokiawroclaw.pl, bez zakładania profilu kandydata.

Rozmowa telefoniczna

Jeżeli Twoje doświadczenie zawodowe będzie odpowiadało wymaganiom wybranego stanowiska, skontaktują się z Tobą pracownicy działu rekrutacji, aby podczas krótkiej rozmowy telefonicznej (do 10 minut) potwierdzić kwestie formalne (m.in. dostępność i oczekiwania finansowe) oraz poziom znajomości języka angielskiego. W przypadku pozytywnej weryfikacji zostaniesz zaproszony/a na rozmowę rekrutacyjną w formie telekonferencji.

Screening techniczny

W przypadku niektórych stanowisk możesz otrzymać zaproszenie na screening techniczny.

Onboarding

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do Nokii, kontakt face-to-face, w czasie epidemii, ograniczony zostanie do minimum i dotyczyć będzie podpisania umowy i przekazania sprzętu do pracy przez Line Managera.

Podjęliśmy szereg działań, aby cały program wdrożenia nowych pracowników odbywał się zdalnie. W tym celu zaprojektowaliśmy np. dostosowane do sytuacji moduły szkoleniowe.

Rozmowa kwalifikacyjna

Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna w formie telekonferencji, która trwa około 90 minut. Aby dołączyć do spotkania, postępuj zgodnie z instrukcjami otrzymanymi drogą mailową.

W rozmowie uczestniczyć może od 2 do 5 managerów z różnych działów – wszystko po to, żeby zwiększyć Twoje szanse dostania się do odpowiedniego zespołu.

Czego możesz się spodziewać?

  • Zapytamy o Twoje dotychczasowe doświadczenia,
  • Sprawdzimy wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności techniczne,
  • Zweryfikujemy poziom języka angielskiego (jego znajomość jest niezbędna do pracy w Nokii),

Pamiętaj! Nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia komercyjnego, Twoje projekty studenckie również się liczą, więc wykorzystaj zdobytą przy nich wiedzę. Zazwyczaj proces rekrutacyjny kończy się na tym etapie, może się jednak zdarzyć, że zaprosimy Cię na drugie spotkanie.

Ostateczną decyzję w sprawie zatrudnienia otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od rozmowy.

Onboarding

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do Nokii, kontakt face-to-face, w czasie epidemii, ograniczony zostanie do minimum i dotyczyć będzie podpisania umowy i przekazania sprzętu do pracy przez Line Managera.

Podjęliśmy szereg działań, aby cały program wdrożenia nowych pracowników odbywał się zdalnie. W tym celu zaprojektowaliśmy np. dostosowane do sytuacji moduły szkoleniowe.

Poznaj nasze projekty

C++

Jako programista C++ będziesz odpowiedzialny za projektowanie oprogramowania, wdrażanie, analizowanie i rozwiązywanie złożonych problemów inżynierskich i luk w obszarze technologii radiowych.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć swoją przygodę z Nokia?

Zobacz więcej

C Embedded

Jako programista C Embedded Software wniesiesz wkład w architekturę systemu, zapewnisz projektowanie i wdrażanie oprogramowania, testujesz oprogramowanie i ostatecznie rozwiązywasz problemy.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć karierę na nowym torze?

Zobacz więcej

Python

W tej roli będziesz odpowiedzialny za rozwój aplikacji webowej wykorzystywanej w dziale Sieci Mobilnych do wspierania testerów, menedżerów programów, koordynatorów usterek itp. w ich codziennych zadaniach.

Pracujemy nad poprawą jutra. Chcesz dołączyć?

Zobacz więcej

DevOps

Będziesz odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie, analizowanie i rozwiązywanie złożonych problemów inżynierskich związanych z budową i dostawą frameworków testowych oraz zadbasz o nieprzerwane działanie systemu testowego poprzez współpracę z innymi działami na całym świecie.

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania zawodowe?

Zobacz więcej

Integration & Testing

Będziesz odpowiedzialny za debugowanie, izolację i rozwiązywanie różnych problemów. Będziesz miał szansę wykorzystać wiedzę i doświadczenie, aby określić źródłową przyczynę awarii.

Czy masz to, czego potrzeba, aby tworzyć przyszłość telekomunikacji?

Zobacz więcej

Specification Engineer

Będziesz uczestniczyć w badaniu wymagań, tworzyć wnioski o zmianę i wprowadzać wymagania wpływające na architekturę do specyfikacji.

Gotowy, aby z nami wkroczyć w przyszłość technologii?

Zobacz więcej

Java

Dołącz do nas i ciesz się najlepszymi praktykami tworzenia oprogramowania, takimi jak zasady projektowania OO, czysty kod, przegląd kodu, programowanie w parach, rozwój oparty na testach i ciągła integracja. Tworzymy produkty, które pomagają operatorom telekomunikacyjnym w nowoczesnym zarządzaniu ich sieciami.

Czy pasjonujesz się rozwiązywaniem problemów?

Zobacz więcej