W dniu 16 listopada 2023 roku odbyła się 10. edycja konferencji programistycznej code::dive, organizowanej przez wrocławski oddział Nokii. code::dive to coroczne wydarzenie gromadzące profesjonalistów IT i entuzjastów programowania, którzy dzielą się nowymi pomysłami, dyskutują o aktualnych trendach i wymieniają doświadczenia.

Bezpłatna konferencja ma na celu wspieranie osób z branży IT poprzez poszerzanie ich horyzontów, zachęcanie do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, a także zapewnienie platformy do networkingu. Ponieważ prelegenci code::dive w większości sami są aktywnymi programistami, podczas wydarzenia opowiadają o rzeczywistych doświadczeniach i realnych studiach przypadków.

Tegoroczna, 10. edycja konferencji code::dive przeszła do historii. Jednak zanim zamkniemy ten rozdział naszej kosmicznej podróży, chcemy się podzielić nie tylko suchymi liczbami, ale także emocjami, które towarzyszyły temu niezwykłemu wydarzeniu.

Nasza podróż rozpoczęła się w 4 salach, gdzie 36 prelegentów dzieliło się swoją wiedzą poprzez 32 fascynujące prelekcje. Mimo krótkiego czasu udało nam się zgromadzić wyjątkową grupę mówców, którzy podzielili się swoją wiedzą na temat różnorodnych zagadnień, od sztucznej inteligencji po nowoczesne metody programowania, a nawet misję wysłania 4G w kosmos.

Spotkaliśmy osobiście 1600 uczestników, a drugie tyle dołączyło do nas online, tworząc społeczność ponad 3000 pasjonatów programowania. Ponadto udostępniliśmy 1440 minut nagranych materiałów z konferencji na naszym kanale YouTube, dzięki czemu możecie teraz przeżyć lub odkryć niezapomniane chwile.

Zamykamy ten rok pełen intensywnych doświadczeń i wrażeń. Bądźcie z nami na bieżąco, obserwując stronę oraz nasze social media, aby dowiedzieć się o przyszłorocznej edycji!