10-ta już edycja jednej z największych konferencji programistycznych code::dive, odbędzie się 16 listopada 2023 w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

code::dive to ogólnoświatowa konferencja programistyczna, jedna z największych w Europie,  poświęcona rozwojowi nowoczesnych technologii, zwłaszcza w obszarze C++. Światowej klasy eksperci, aktywnie działający w branży, mówią o bieżących trendach IT, prawdziwych doświadczeniach i praktycznych studiach przypadku w obszarach C++, Pythona, Rusta i wielu więcej.

Konferencja nie skupia się tylko na ścisłej wiedzy programistycznej – obejmuje również ważne tematy związane z miękkimi umiejętnościami. Jesteśmy tu, aby łączyć umysły z całego świata, wykorzystując technologię do napędzania postępu.

To inicjatywa, która ceni innowacje i rzeczywistą współpracę. Konferencja code::dive jest i na zawsze pozostanie bezpłatna, otwarta dla wszystkich programistów i innych profesjonalistów IT.

Pełna lista prelegentów, agenda, aktualne informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne będą stronie codedive.pl. Wszystkie archiwalne nagrania z poprzednich edycji można znaleźć na oficjalnym kanale YouTube.

Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku oraz LinkedIn.

Konferencja code::dive organizowana jest od 2014 roku przez wrocławski oddział Nokii z pasji do programowania i dzielenia się wiedzą.