Data Science @ Nokia

Nokia, we współpracy z Instytutem Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, ma zaszczyt zaprosić na cykl wykładów i laboratoriów „Data Science @ Nokia” poświęconych tematyce sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W ramach przedmiotu główny nacisk zostanie położony na aspekty związane z zastosowaniem nowoczesnych metod analizy i przetwarzania danych w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Zaprezentowane techniki i metody zostaną poparte licznymi przykładami ilustrującymi, w jaki sposób wiedza teoretyczna jest wykorzystywana w Nokii do automatyzacji procesów i rozwoju strategii komercyjnej firmy.

Wykłady i ćwiczenia będą prowadzone przez członków Nokia Artificial Intelligence Laboratory – zespołu działającego w ramach jednostki Commercial Management and Business Digitalization. CMBD zajmuje się wspieraniem głównego kierownictwa firmy w podejmowaniu decyzji biznesowych
w oparciu o dane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych (m.in. studentów, wykładowców, pracowników firm) na pierwszy wykład, który odbędzie się:

Gdzie?

Instytut Informatyki
Uniwersytet Wrocławski
Fryderyka Joliot-Curie 15
50-383 Wrocław
sala 119

Kiedy?

Środa, 11. marca 2020 o 16.00
Szczegółowy plan zajęć przedmiotu oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie:

https://zapisy.ii.uni.wroc.pl/courses/data-sciencenokia-201920-letni

Jeśli brzmi to interesująco, zachęcamy do potwierdzenia uczestnicwa w wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/627241424518951/

Wstęp na wszystkie wykłady jest wolny. Językiem wykładowym jest angielski.

Osoba kontaktowa:
dr inż. Witold Pawlus
[email protected]