Drodzy Studenci Politechniki Wrocławskiej,

Z przyjemnością zapraszamy Was na Dni Otwarte Nokii — przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji! Transmisja odbędzie się na naszym oficjalnym kanale na YouTube

W dniach 8 oraz 9 listopada będziemy nadawać dla Was na żywo z Nokia Garage.
Pierwszego dnia wydarzenia dowiecie się między innymi, czym zajmuje się centrum R&D Nokii we Wrocławiu, jak tworzymy nasze produkty, o co chodzi z Test Driven Development oraz jak przygotować się do rekrutacji, a następnie jak efektywnie łączyć pracę ze studiami.

Drugi dzień poświęcony będzie samym konkretom – opowiemy Wam o tym, jak wygląda praca na stanowiskach: C Embedded EngineerC++ DeveloperJava DeveloperDevOps EngineerIntegration&Testing Engineer, R&D Laboratories Working Student.

Dodatkowo 15 listopada będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowej edycji naszego wydarzenia Speed Recruitment — w serii szybkich, 15-minutowych rozmów rekrutacyjnych. Jeśli otrzymacie po tym wydarzeniu ofertę współpracy, możecie liczyć na dodatkowy bonus finansowy na start – 500 zł za rozpoczęcie pracy na stanowisku typu Working Student oraz 1500 zł, jeżeli dołączycie do nas jako etatowi pracownicy!

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie TUTAJ

Przygotowaliśmy dla Was również konkurs! „Forgotten Lab”, czyli escape room w wersji online, w którym śmiałkowie zmierzą się z łamigłówkami logiczno-matematycznymi.

Do zgarnięcia są 3 główne nagrody:

  • PlayStation 5,
  • hulajnoga elektryczna,
  • Nintendo Switch Lite,
  • a także pakiety naszych gadżetów.

Nagrodzimy dziesięć osób, które najszybciej wydostaną się z naszego wirtualnego, opuszczonego laboratorium. Konkurs będzie trwał od 3 do 8 listopada, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi 9 listopada w trakcie transmisji Dni Otwartych.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ