Drogi Kandydacie, droga Kandydatko!

Zapraszamy Was do udziału w wyjątkowej edycji eventu Online Speed Recruitment, który odbędzie się 15 listopada 2021. Tym razem, poza ofertą pracy, będziecie mogli również otrzymać bonus finansowy na start – 500 zł w przypadku zatrudnienia na stanowisko typu Working Student oraz 1500 zł, jeśli dołączycie do nas, jako pełnoetatowi pracownicy. Taka okazja się już pewnie nie powtórzy, wobec czego zachęcamy Was do wzięcia udziału w przygotowanej przez nas serii szybkich rekrutacji 😊

Jakie role przygotowaliśmy tym razem?

Czym jest Speed Recruitment?

Jest to seria szybkich rekrutacji, które prowadzone są przez naszych inżynierów lub managerów. Każda rozmowa trwa maksymalnie 15 minut. Podczas spotkania możecie spodziewać się kilku pytań technicznych, weryfikujących Waszą wiedzę, umiejętności lub dotychczasowe doświadczenie. Jest to szansa na przyspieszenie procesu rekrutacyjnego i otrzymanie zaproszenia na pełną rozmowę rekrutacyjną jeszcze w trakcie trwania Speed Recruitment’u.

Nawet jeśli podczas wydarzenia okaże się, że nie będziemy mogli zaprosić Was do kolejnych etapów rekrutacji, otrzymacie od nas feedback na temat obszarów, nad którymi warto pracować, aby w przyszłości otrzymać pracę w Nokii.

Jak dołączyć do wydarzenia?

Wystarczy wybrać odpowiadający Wam termin w formularzu zgłoszeniowym Online Speed Recruitment –  Nokia Wrocław i zaczekać na mailowe potwierdzenie umówienia rozmowy przez nasz zespół rekrutacyjny.