Zapraszamy do udziału w webinarach technicznych prowadzonych przez specjalistów z Nokii dla innych ekspertów z dziedzin programowania lub testowania oprogramowania!

5G jest jedną z najbardziej wyczekiwanych technologii ostatnich lat. Jedni wiążą z nią wielkie nadzieje na rozwój swoich produktów i usług, inni patrzą na nią sceptycznie. Operatorzy promują Internet 5G, jako zdecydowanie szybszy, lepszy i pewniejszy od 4G. Okazuje się, że z technicznego punktu widzenia nie zawsze tak jest.

Zapraszamy na prelekcję, podczas której Kamil Musiał, Specjalista ds. Integracji Oprogramowania, przedstawi 5G „od kuchni”. Opowiemy o najważniejszych funkcjach oraz zasadach działania, które wpływają na faktyczną wydajność tej technologii.  Podejście specjalistyczne zderzy się tutaj z marketingowym.

Data: 4.12, 17:00

Aby zarejestrować się na wydarzenie kliknij tutaj.

Doktorant na Politechnice Wrocławskiej, certyfikowany tester ISTQB. Od ponad 5ciu lat pracuje jako Specjalista ds. Integracji Oprogramowania w firmie Nokia – na początku w technologii LTE, a od przeszło 3 lat  w technologii 5G. W trakcie swojej kariery zawodowej stale zgłębia zagadnienia telekomunikacyjne, sieciowe, testerskie, programistyczne. Pracuje również jako trener w różnych projektach szkoleniowych. Fan nowatorskich rozwiązań, zagadnień optymalizacyjnych oraz technologii „od środka”. W wolnych chwilach gotuje, gra na gitarze i chodzi po górach.