Pewnie znasz taki scenariusz: właściciel produktu mówi jedno, deweloper implementuje drugie a tester tworzy do tego złe testy. Testy nie przechodzą więc tester idzie do dewelopera po wyjaśnienia a ten wraca do właściciela produktu. I tak w kółko.

Jak zatem zreorganizować komunikację w zespole aby uniknąć takich sytuacji? Czy jest technika, która pozwoli aby cały proces przebiegł sprawniej? Przekonaj się czy dobrą metodą będzie BDD.

Jeśli nie słyszałeś o niej wcześniej, zapraszamy na webinar: „Zachowuj się! Czyli czym jest Behavior Driven Development?”.

Na spotkaniu poznasz odpowiedzi na pytania: Czym jest BDD? Jak może wpłynąć na automatyzację i współpracę w zespole a także z klientem? Co BDD ma wspólnego z podejściem zwinnym?
Ponadto opowiemy nieco więcej o narzędziach wspierających BDD oraz podamy kilka przykładów tego typu rozwiązań.

 

ZAPISY

Przedstawiamy kolejną prelegentkę 

Agnieszka Małek pracuje w branży IT od 2015 roku. Dołączyła do Nokii jako inżynier automatyzacji testów. W tamtym okresie szybko stała się trenerem kompetencji technicznych w zakresie Pythona, Robot Frameworka oraz szeroko pojętej automatyzacji. Od 2016 roku dzieliła pozycję testera z rolą Scrum Mastera i wprowadzała techniki zwinne do pracy zespołu.

W 2018 roku Agnieszka poszła ścieżką lidera i została managerem zespołu w którym pracowała. Przez cały czas pozostała trenerem prowadząc szkolenia z zakresu kompetencji miękkich dla przyszłych, obecnych i bardzo doświadczonych liderów. Była jednym z organizatorów wewnętrznej (nokiowej) konferencji – TA COP – Test Automation Community of Practice.

Jest osobą proaktywną, która lubi dzielić się swoją wiedzą. Bierze udział w różnych wydarzeniach i konferencjach takich jak DjangoGirls, TestFest, Girls4Girls a także Agile on the Boat jako prowadząca warsztaty.