Rozważasz zaaplikowanie do Nokii na stanowisko Testera/Inżyniera Integracji, ale nie wiesz czego się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej? Zapraszamy na spotkanie, na którym uchylimy rąbka tajemnicy!

W planie same konkrety:

-Jak przygotowuje się rekruter techniczny do rozmowy kwalifikacyjnej z Tobą oraz co zrobić żeby zyskać już na tym etapie (czyli kilka wskazówek dotyczących tworzenia CV).

-Jak wygląda rozmowa techniczna – przejście przez 6 głównych obszarów sprawdzanych przez rekrutera technicznego w Nokii. Jak się przygotować, jakich pytań się spodziewać, czym masz szansę nadrobić brak wiedzy z danego obszaru na rozmowie.

-Aspekty nietechniczne, na które zwraca uwagę rekruter techniczny, a które mogą być na Twoją korzyść.

Jako, że ciągły rozwój to podstawa sukcesu (zwłaszcza w branży IT) porozmawiamy również o tym jak efektywnie przyswajać wiedzę.

ZAPISY

W Nokii pracuję blisko 3 lata jako Inżynier Integracji, jestem rekruterką techniczną z obszaru testowania oraz od kilku miesięcy dodatkowo pełnię rolę Continuous Development Integration & Testing Coacha. Jestem osobą, która się przebranżowiła, więc doskonale znam ten temat od strony świeżaka, który zaczynał przygodę w branży IT od zera. Mam doświadczenie zawodowe w projektach wymagających ciągłego nabywania nowej wiedzy oraz przez 5 lat zajmowałam się nauczaniem akademickim – temat uczenia się przez osoby dorosłe i egzekwowania tej wiedzy znam od podszewki.